pracownia pomysłów

Pracownia Pomysłów to nie projekt, nie jest to też działanie krótkoterminowe. Interesują nas Wasze pomysły. No właśnie – masz pomysł? Wiesz jakie działania społeczno-kulturalne sprawdzą się w Twojej społeczności lokalnej? Nie wiesz jak do tego podejść i jak to zrobić? Zgłoś się do nas! Spróbuj zrealizować własny pomysł z naszą pomocą! Chcemy stymulować mieszkańców małych miejscowości, liderów i przyszłych animatorów do autorskich, oddolnych inicjatyw kulturalnych i artystycznych.

Jak to zrobić?

Napisz do nas na email: fundacja.mamut@gmail.com lub zadzwoń 669 174 833

Umówimy się na spotkanie, na którym przedyskutujemy pomysł i podejmiemy kolejne kroki.

Do kiedy?

Nie ma daty początkowej, ani końcowej. Pracownia Pomysłów jest otwarta na Wasze inicjatywy non stop.

Kto może się zgłosić?

Każdy, kto ma czas i chęci zrealizować swój własny projekt.

Co ze środkami finansowymi na realizacje pomysłu?

Jako młoda Fundacja na początku możemy pomóc w napisaniu wniosków o środki finansowe w ogólnopolskich konkursach grantowych. W przyszłości nie wykluczamy wsparcia finansowego dla tych inicjatyw.

strzałki